fbpx

Testy psychologiczne

Zamieszczone tu darmowe kwestionariusze psychologiczne pozwalają lepiej poznać siebie.

Wypełnienie tych testów nic Cię nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje, a ich wyniki mogą okazać się cennym źródłem informacji na temat Twojego wnętrza i nieocenioną pomocą w pracy nad sobą.

skala samooceny rosenberga

Skala samooceny Rosenberga

Samoocena każdego człowieka powstaje w procesie interakcji z jego najbliższym otoczeniem. Bazą jest spełnienie imperatywów akceptacji, przynależności, samodzielności, eksploracji, bycia potrzebnym oraz kontroli.

W literaturze oraz w Internecie można znaleźć dość dużo informacji o tym jakie niebezpieczeństwa niesie ze sobą niska samoocena. Jest kilka narzędzi dzięki którym możemy określić poziom naszej samooceny. Jednym z nich jest Skala samooceny Rosenberga.

Wypełnij kwestionariusz

Kwestionariusz zaniedbania emocjonalnego

Wypełnij kwestionariusz zaniedbania emocjonalnego i dowiedz się jakie było Twoje obciążenie emocjonalne w dzieciństwie. Dzięki zdobytej wiedzy lepiej ocenisz, czy Twoja sytuacja wymaga ingerencji terapeutycznej.

Wypełnij kwestionariusz

Kwestionariusz stylu przywiązania

W zależności od jakości więzi z matką oraz późniejszych przeżyć powstaje mniej lub bardziej lękowy styl przywiązania. Od niego zależą nasze przyszłe relacje z partnerami życiowymi, dziećmi, współpracownikami oraz znajomymi. Od niego zależy nasza podatność na stany depresyjne i uzależnienia.

Poznanie własnego stylu przywiązania jest pierwszym krokiem do świadomości siebie oraz świadomości własnej sprawczości.

Wypełnij kwestionariusz
© 2024 Fundacja XXII
Designed by GravityOwl
Illustrations by Icons8