Akademia Rodzicielstwa Świadomej Sprawczości

Skorzystaj z zaawansowanych narzędzi samorozwoju.

Zapisz się na szkolenie

Metoda Świadomej Sprawczości

Wszystkie dotychczasowe metody, czy to psychologiczne czy inne skupiają się na pewnym fragmencie naszej konstrukcji psychofizycznej. Nie uwzględniają występującej interakcji pomiędzy wieloma czynnikami.

Człowiek jest istotą tak bardzo holistyczną, że każde wybiórcze podejście pokazuje tylko mały wycinek obrazu. Żeby ujrzeć całość, trzeba podjąć trud zebrania wiedzy ze wszystkich dziedzin powiązanych z procesami, które nas kształtują.
Dowiedz się więcej

Wprowadzenie do Metody Świadomej Sprawczości

To pierwsza z serii publikacji przedstawiających wszystkie elementy Metody Świadomej Sprawczości.
Pobierz za darmo

Przejmij kontrolę nad swoim życiem

Jako organizm jesteśmy tworzeni przez dziesiątki czynników. Zrozumienie wpływu tych czynników oraz ich wzajemnej interakcji pozwala nam na przejęcie pełnej kontroli nad swoim życiem.

Świadomość działania mechanizmów odpowiedzialnych za funkcjonowanie naszej psychiki jest podstawą dojrzałości mentalnej, która jest źródłem stabilnych relacji interpersonalnych oraz bezpiecznego wzorca dla kolejnych pokoleń.

Szkolenia w Fundacji XXII

Podczas szkolenia zdobędziesz wiedzę o tym jak pracować ze sobą aby nauczyć się modyfikować negatywne wzorce. Dowiesz się jak wypracować w ich miejsce wzorce pozytywne. Nauczysz się również jak poprawnie przekazać wyłącznie pozytywne wzorce swoim dzieciom.

Co mówią uczestnicy naszych szkoleń

Metoda rodzicielstwa świadomej sprawczości, jest czymś co na pewno rozjaśnia czym jest rodzicielstwo i z jak dużą odpowiedzialnością się wiążę. Równocześnie nie zostawia odbiorców tylko z tą świadomością, daje im jednak również narzędzia do tego, co robić.
Maciej
Kilka miesięcy uczenia się świadomej sprawczości otworzyły mnie na nowo na życie i czuje w końcu przyjemność i radość ze zwykłych rzeczy. Myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że Metoda i kontakt z Panem zmieniły moje życie.
Kasia
Metoda w prosty sposób wyjaśnia jak funkcjonuje człowiek i dlaczego. W tej metodzie znalazłam odpowiedzi na wszystkie moje pytania i wątpliwości.
Iza
Przeczytaj wszystkie rekomendacje

Udział w szkoleniu i pełne zastosowanie metody gwarantuje:

Szczęśliwe życie
Szczęśliwy związek
Szczęśliwe rodzicielstwo
Zapisz się na szkolenie

Fundacja XXII
ul. Połączona 18
03-109 Warszawa

tel. +48 506 112 778
© 2023 Fundacja XXII
Designed by GravityOwl
Illustrations by Icons8
arrow-right